Únor 2012

Konec m-perroni ... Následuje nový začátek

5. února 2012 v 2:21 | M-Perroni Team | Darela |  Site

Omlouvám se Sister site a i ostatním affiliates. Miluji Maite pořád stejně, ale rozhodla jsem se k razantnímu a trvalému kroku. Přesouvám se na blog celebritiesdaily.blog.cz (blogspot.com), kde mimo Maite najdete i jiné hvězdy, které miluji a na které nedám dopustit (budu psát i o takových, které moc nemusím, ale nepřekážejí mi a občas o nich brouzdám po novinkách na serverech). Děkuji za vaši přízeň, za spřátelení (ať už jsem o něj požádala já nebo vy). Pokud by jste chtěli spřátelit s novým blogem, za pár dnů aktualizuji tento článek, kde přiložím odkaz... Blogy čistě o Maite jsou, ale najdete ji taky na celebritiesdaily, takže až takový smutek za m-perroni není nutný a taky si nemyslím, že je zapotřebí. Ještě jednou se omlouvám !!! Adiós amigos :-)

UPDATES: Na novém blogu design 100% nastavený, články přibudou během zítřka, objeví se tam novinky z ledna a budou pokračovat únorem až do doby, kdy stránka zanikne (ale to se jen tak nestane) - www.celebritiesdaily.blog.cz

UPDATES 2: Spřátelovací formulář zde

Dekorativní kosmetika

3. února 2012 v 22:59 | M-Perroni Team | Darela |  Maite´s curiosity

Klikla jsem na jednu stránku a kdo na mě nevykoukl? Maite Perroni! Nevěřila jsem vlastním očím, úžasné překvapení !!! Holky, chcete vypadat tak dokonale jako Maite? Nakupujte dekorativní zahraniční kosmetiku, kterou najdete po kliknutí na Zdroj ... Cena za produkty je příjemná, vřele doporučuji !!!