Maite´s articles

Změněný konec "Triunfo del Amor". Přečtěte si podrobnosti

18. června 2011 v 15:40 | M-Perroni Team

Nakonec autor této novely, Salvador Mejia, pozměnil originální konec příběhu (Privilégio de Amar - Právo na lásku) [tuto telenovelu vysílala i naše TV Nova]). Autor poznamenal, že jediné, co se nezmění, je smrt Bernardy.

Herci novelu natáčejí do časných ranních hodin. Finále se natočí 48 hodin před vysíláním na televizních obrazovkách v neděli (to je den posledního vysílání příběhu)...

TDA: Informace o konci Mary a Maxe!

18. června 2011 v 12:42 | M-Perroni Team

26. června končí další telenovela Maite Perroni jako protagonistky, po Mi Pecado a Cuidado con el Angel (na Slovensku Nespútaný anjel). Závěrečná scéna slibuje hodně vzrušení a romantiky mezi Mariou Desamparada (Maite Perroni) a Maximilliana (William Levy). Svatba bude na farmě ve městě Cuernavaca (kapitál státu Morelos, Mexiko). Můžeme tudíž očekávat šťastný konec pro pár po tom, co prošli peklem po většině spiknutí proti nim. O live vysílání vás informuji hned, jakmile se někde objeví odkaz...

Fanoušci Maite se semkli

18. června 2011 v 12:05 | M-Perroni Team

Fanoušci mexické herečky Maite Perroni v různých částech Brazílie se spojili dát dárek mexické hvězdě, no sen se vytrácel, takže věděli, že nákup by byl lépe uskutečněn v Mexiku.

Od dubna Brazilci nakoupili několik dárků s vysokou citovou hodnotou za účelem vyjádření podpory ex členky RBD, která je považována za jednu z nejlepších mexických hereček současnosti.

"Poslali jsme krabici a těšíme se na její příchod. Problém je v tom, že toho není tolik a prostřednictvím telefonu a emailu jsme kontaktovali mexické a brazilské pošty abychom věděli, kde momentálně je. Po několika různých odpovědích jsme se minulý týden dozvěděli, že krabice byla zdržena na poště," řekla Juliana Carnevale.

Krabice se nakonec dostala k osobě jménem Oscar Lopez, který není součástí mexického týmu a tak vzdálený od sítě Televisa.

Časem

V dalších 26 dnech uzavře Maite Perroni další etapu svého života. Novela "Triunfo del Amor", kde hraje postavu Mary, završí svou poslední kapitolou, vysílanou v Mexiku.

Maite poskytla nový rozhovor pro "Univision"

17. června 2011 v 20:16 | M-Perroni Team
Maite je jedna herečka, talentovaná a velmi skromná

Ona je "María Desamparada" v "Triunfo del Amor" a má podílový úspěch románu s Williamem Levi, který hrál v seriálu podruhé.

V rozhovoru s Teresou Rodriguez Perroni odhaluje, jak nečekaně dosáhla slávy, když byla ve skupině RBD, svou vášeň pro hraní a objasňuje pověsti ohledně poměru s Levy.

Na otázku Teresy o tom, co má William Levy, který přitahuje ženy, Maite řekla: "Charisma, myslím, že je velmi charismatický. Je to muž mající své kouzlo, je zábavný a má charisma, mezi tolika lidmi. Můžete s ním žít a bude se vám to líbit. Je to velmi milý člověk."

Celý rozhovor přináší "Aqui y Ahora" s novinářkami Maríou Elenou Salinas a Teresou Rodriguez na kanálu Univision. Rozhovor byl poskytnut v úterý, 14. 6. 2011

Maite součástí divadelní hry

17. června 2011 v 19:47 | M-Perroni Team
Maite stvárnila portrét divadelní hry s názvem "Ni Princesas Ni Esclavas" Valerie Vera. Na jevišti si připíjela s hlavní postavou "Patricií", která se ukrývá za alkoholem a drogami, vedle Maite se objevili její přátelé Jessy Coch a Flavio Medina...

Christian s časopisem v programu "Estrellas Hoy"

17. června 2011 v 19:35 | M-Perroni Team
Christian Chávez vstoupil do nové etapy svého života a byl novým hostitelem Estrellas Hoy. V průběhu vysílání ukázal červencové vydání časopisu People s Maite Perroni na titulce, kde ona hovoří o svém dočasném odchodu z Mýdlových oper a nemoci její matky...

 
 

Reklama