News, older news

Mane de la Parra napsal píseň pro Maite Perroni

7. prosince 2011 v 13:55 | M-Perroni Team | Darela

Herec a zpěvák Mane de la Parra napsal píseň pro svou přítelkyni, Maite Perroni. Skladba se jmenuje "Mi Respiración" (Můj nádech). Podívejte se!

Jencarlos po boku Maite?

7. prosince 2011 v 13:37 | M-Perroni Team | Darela


Melodrama La Hija del Mariachi se dočká nové verze. Hledá se pro Maite Perroni, která v seriálu má hlavní roli mladší partner. Měl se jím stát Jencarlos Canela (V náručí ďábla), ale ten účast odmítl, jelikož se chce soustředit na svou hudební kariéru, která začala velice slibně. Podle dostupných informací to byl právě hereččin přítel, Mane de la Parra, který Jencarlose doporučil.

(Univision) Nejlepší telenovely roku 2011!

7. prosince 2011 v 13:19 | M-Perroni Team | Darela

Rok 2011 byl rokem mnohostranných telenovel. Byli tu historičtí hrdinové, hrdinky, padouchy. Viděli jsme městské komedie, vydali jsme se do Baja California sledovat vinné trasy a do Los Angeles obdivovat vítězství v "Eva Luna". A abychom nezapomněli, rok 2011 žil s Levironni, "Triunfo del Amor". Podívejme se na to nejlepší z tohoto roku.

Zamilovali jsme se, smutníme a dokonce zažíváme i napětí. Jaké jsou nejlepší telenovely v roce 2011?

V roce 2011 se Maite Perroni a William Levy se vrátili k obrazovkám Univision oživit klasické drama Delie Fiallo, Mejía-Abud.

Maite Perroni miluje svou rodnou zem, Mexiko

29. listopadu 2011 v 14:19 | M-Perroni Team | Darela

Reprezentuje ho v několika kampaních, je vděčná za poctivost a pravdivost.
"Cítím se šťastná, jsem hrdá na svou zemi, její lid, jídlo, krajinu a kulturu."

Více o Mexiku vám přinesu v následujících dnech

Maite Perroni – Těhotenství? Sňatek?

29. listopadu 2011 v 13:00 | M-Perroni Team | Darela

Není pochyb o tom, že je Maite do svého přítele, Mane de la Parra, hodně zamilovaná a city jsou opětovány, no i přes tohle všechno svorně tvrdí, že svatbu momentálně neplánují. Maite Perroni také popřela, že by svůj vztah ukončili. Je pro ni velmi těžké slýchávat nebo číst falešné zprávy o věcech, které se v jejím životě neudály.

Prohlásila: "Mezi Manem a mnou je vše v pořádku, jsme velmi šťastní, ale zatím na to nepotřebujeme prsten. Vymýšlejí si příběhy a historky, co nejsou pravda. Ani nejsem těhotná, ale to je asi normální. V určité fázi svého života si dokážu představit že se vdám, ale teď ne, myslím, že máme spoustu věcí na práci, zatím to není mojí prioritou."

Maite, o které je známo, že s tiskem hovoří velmi přátelsky řekla, že je velmi nepříjemné, když se hovoří o tom, co není pravda. Bohužel musí denno denně popírat všechna fakta, které se v tisku objevují a uvést je na pravou míru. Dále řekla, že je hodně důležité, když se v životě něco stane, sdílet to se svýma následovníkama, že nemá ráda vymyšlené situace, které nejsou pravdivé.

Pokud jde o její kariéru, Maite Perroni řekla, že v současné době nemá žádné plány, žádné nabídky, no že když se něco změní bude o tom informovat. Maite také odmítla nabídku Juana Osoria zúčastnit se v románu Una Familia con Suerte, poněvadž tvrdí, že jnebyla k tomu vyzvána.

Maite Perroni se nezůčastní v „Una Familia Con Suerte“

25. listopadu 2011 v 12:10 | M-Perroni Team | Darela

Maite Perroni popírá, že producent "Una Familia con Suerte", Juan Osorio, jí nabídl učinkování na seriálu pro hlavní roli Arath de la Torre.

Poté herečka na tiskové konferenci v programu "Fórmula Espectacular" také popřela zásnuby s Manem de la Parra a potvrzuje to i v jiných médiích.

Také znovuobnovení skupiny RBD, která se zrodila v telenovele Rebelde a zahájila kariéru Maite není potvrzené, i když se návrat plánuje na rok 2012.

AKTUALIZOVÁNO: Luis Luisillo potvrdil, že zvěsti o návratu RBD jsou falešné!

Tajné přípravy pro návrat RBD

22. listopadu 2011 v 14:20 | M-Perroni Team | Darela

Pedro Damián, který byl producentem skupiny RBD, připravuje návrat skupiny v roce 2012, kdy se chce sejít s jejími členy.

Zdroj blízký Damiánovi uvádí, že projekt setkání byl plánován už v roce 2010, ale prý až teď se to začíná rýsovat: "Pedro se s nimi setká individuálně (pozn. s každým člene zvlášť), jeden z nich nebyl připraven, je ním Ponchito (Alfonso Herrera), protože přiznal, že nemá zájem, ale on (Pedro) je přesvědčivý a pracuje na zajímavém návrhu k prezentaci roku", prozradil informátor.

Říká se, že na jednání každý člen skupiny obdrží 1 milion dolarů, plus poplatek za prodej dvou alb, jednu kompilaci a za nevydané skladby. "A pracují rovnoběžně na návrzích týkajících se nových projektů, jako jsou seriály, filmy i televizní pořady", uvedl ještě zdroj.

„Una Familia Con Suerte“ se objeví Maite Perroni, zapojí se k hercům

22. listopadu 2011 v 12:00 | M-Perroni Team | Darela

Jak už jsem psala, Maite Perroni nabídku hrát ve Šťastné rodině neodmítla. Důvěryhodné zdroje oznamují, že se seriál prodlužuje až do února 2012, jelikož se k obsazení přidá jak Maite, tak i Maribel Guardia.

Vzhledem k obrovskému přijetí tohoto seriálu se show hrála živě v Teatru Blanquita. Team Juana Osoria oznámil, že Una familia Con Suerte shlédlo a navštívilo 40 milionů lidí ve všech dostupných formách sociálních sítí. Dvě oficiální stránky mají více než 66.000 stoupenců.

Mám na vás otázky: Kdyby jste měli možnost, vidět tuto show naživo, navštívili by jste ji? A co říkáte na přijetí nabídky od Maite Perroni?

Maite Perroni, Dulce María a Anahí se sejdou ve třech a vystoupí?

22. listopadu 2011 v 11:36 | M-Perroni Team | Darela

Zapomněli lidé na telenovelu, která změnila život celé generaci lidí? Určitě nikdo nezapomene na protagonistky - roztomilou a okouzlující Maite Perroni, rebelující Dulce Maríu a senzuální Anahí z RBD.

Lidé, tehdy teenageři sledovali jak rostou, dospívají. Dodnes patří mezi nejvíce milované divy Mexika, také v celé Latinké Americe. Podle El Universal se Maite Perroni, Dulce María a Anahí sejdou společně v programu La Voz (The Voice), Mexiku.

Zatím není potvrzeno, že by společně vystoupili a zazpívali, ale je docela možné, že sen se stane skutečností a že se společně Maite Perroni, Anahí a Dulce María sejdou na pódiu.

Doufejme, že je tu alespoň malá naděje, že všechny tři divy spojí své hlasy a udělají pořádnou show v hudebním programu La Voz!

Juan Osorio hovořil o učinkování Maite v „UFCS“

20. listopadu 2011 v 9:00 | M-Perroni Team | Darela


"UFCS" (Una Familia con Suerte) - Chybí něco málo přes tři měsíce do konce seriálu "Jedna šťastná rodina". Producent Juan Osorio prozradil, že se snaží o to, aby se Maite Perroni jako speciální host objevila v některých ze dvou posledních částí. Zvěsti o tom, že Maite tuto nabídku odmítla, nejsou podle všeho pravdivé. Vše je ještě v jednání. Všechny fanoušky budu informovat o dění kolem seriálu a Maite.
 
 

Reklama